TS EN ISO 9001:2008

HAKKIMIZDA

TEON Isı Teknolojileri Şirketi, ülkemizdeki tüketicilerin ısıtma ve soğutma sistemlerine, çağdaş teknolojileri kullanarak ekonomik ve yeşil çözümler sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ülkemiz yıllarca Avrupa’nın çağdışı kalmış kombileri için büyük bir pazar olmuştur. Çevreye zararlı kömür ve mazotlu ısıtma sistemleri hala ülkemizde yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Kullanımı hızla yaygınlaşan doğalgazda ise Türkiye dış ülkelerin fiyat politikalarına bağlıdır. Kısaca ülkemizde kullanılan yakıtlar, yurtdışı fiyatlarına endeksli, çevreye karşı son derece zararlı fosil yakıtlardan oluşmaktadır. Kısa ve Uzun vadede bu durum tüketiciler için her alanda maliyetli çözümlerdir.

Günümüzde gelişmiş ülkeler bu tip fosil yakıtların kullanımlarını azaltıp, yenilenebilinir enerji kaynaklarına geçmektedir. Ülkemiz ise hala bu değişime başlayamamıştır. Ülkemiz güneşin ürettiği termal enerji konusunda son derece avantajlı olmasına rağmen, pazarda bu ürünler yüksek maliyetleri ve çevre bilincinin olmamasından dolayı yeterince ilgi bulamaktadırlar.

TEON Isı Teknolojileri şirketi; dünya teknolojileriyle yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak çevre ve insan odaklı en ekonomik çözümleri, ülkemiz tüketicilerine müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmayı misyon edinmiştir.

Geçmişte kazanılan başarılı çizgiyi sürdürerek müşteri taleplerine, mühendislik gerekliliklerinden taviz vermeden, Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesindeki yetkin servis ve bayi ağı ile taşımak şirketimizin vizyonunu oluşturmaktadır.